Thuisteam | Uitteam | Datum | Aanvangstijd | Veld | Kleedk. Thuis | Kleedk. Uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SVI JO12-3JM | Be Quick'28 JO12-3JM | 23 mrt. | 08:30 | veld 3 B | 5 - Kleedkamer 5 | 7 - Kleedkamer 7 | ||
SVI MO12-1 | SJO FC Dalfsen MO12-2 | 23 mrt. | 08:30 | veld 4 B | 1 - Kleedkamer 1 (dames) | 2 - Kleedkamer 2 (dames) | ||
SVI JO12-1JM | Epe JO12-1JM | 23 mrt. | 08:30 | veld 3 B | 5 - Kleedkamer 5 | 7 - Kleedkamer 7 | ||
SVI JO12-2JM | Berkum JO12-3 | 23 mrt. | 08:30 | veld 4 A | 4 - Kleedkamer 4 | 13 - Kleedkamer 13 | ||
SVI JO13-3JM | Wijhe '92 JO13-3JM | 23 mrt. | 08:30 | veld 2 | ||||
SVI JO13-1JM | Sparta Nijkerk JO13-1 | 23 mrt. | 08:30 | hoofdveld | ||||
asv Dronten JO14-1JM | SVI JO14-1JM | 23 mrt. | 09:45 | veld 1 | A | B | ||
Vroomshoopse Boys JO14-1 | SVI JO14-4JM | 23 mrt. | 10:00 | veld 1 | ||||
SVI JO17-2 | IJVV JO17-2 | 23 mrt. | 10:15 | veld 3 | ||||
SVI JO13-2JM | EZC '84 JO13-1 | 23 mrt. | 10:15 | veld 2 | ||||
SVI JO14-3 | IJVV JO14-3 | 23 mrt. | 10:15 | veld 4 | ||||
SVI JO15-2 | DOS Kampen JO15-2 | 23 mrt. | 10:15 | hoofdveld | ||||
Olympia'28 JO14-1 | SVI, JO14-2JM | 23 mrt. | 11:15 | veld 1 | 6 | 2 | ||
Hatto Heim JO17-3 | SVI JO17-4JM | 23 mrt. | 12:00 | veld 3 Hatto Heim | ||||
Heerde MO20-1 | SVI MO20-1 (9-tal) | 23 mrt. | 12:00 | veld 2 | ||||
SVI O23-1 | Groen Wit '62 O23-1 | 23 mrt. | 12:15 | hoofdveld | ||||
SVI JO19-1 | WSV JO19-1 | 23 mrt. | 12:30 | veld 2 | ||||
SVI JO17-3JM | WHC JO17-2 | 23 mrt. | 12:30 | veld 3 | ||||
SVI JO19-3JM | CSV'28 JO19-3 | 23 mrt. | 12:30 | veld 1 | ||||
SVI MO17-1 | SV Zwolle MO17-1 | 23 mrt. | 12:30 | veld 4 | ||||
USV 2 | SVI 7 | 23 mrt. | 12:30 | veld 2 | ||||
Urk JO18-1 | SVI JO18-1 | 23 mrt. | 12:30 | veld 8 - Kunstgras | 05 | 06 | ||
FC Horst 1 | SVI 1 | 23 mrt. | 14:30 | veld 1 | ||||
IJVV VR2 | SVI VR1 | 23 mrt. | 14:30 | veld 4 | ||||
Nieuwleusen SV 9 | SVI 6 | 23 mrt. | 14:30 | veld 4 | ||||
WHC JO15-1 | SVI, JO15-1JM | 23 mrt. | 14:30 | veld B | ||||
WHC MO15-1 | SVI MO15-1 | 23 mrt. | 14:30 | veld D | ||||
asv Dronten JO19-3 | SVI JO19-2 | 23 mrt. | 14:30 | veld 3 | E | F | ||
SVI 5 | HTC 5 | 23 mrt. | 15:00 | veld 1 | ||||
SVI 8 | Berkum 9 | 23 mrt. | 15:00 | veld 3 | ||||
SVI 4 | WVF 9 | 23 mrt. | 15:00 | veld 2 | ||||
SVI 2 | ZAC 2 | 23 mrt. | 15:00 | hoofdveld | ||||
SVI JO19-5 | Rohda Raalte JO19-3 | 23 mrt. | 15:00 | veld 4 | ||||
FC RDC JO19-2 | SVI JO19-4 | 23 mrt. | 15:00 | veld 3 | ||||
IJVV 4 | SVI 3 | 23 mrt. | 15:15 | veld 3 | ||||
SVI VR3 | V en L VR1 | 25 mrt. | 19:30 | Landstede | ||||
DIO '30 VR1 | SVI VR1 | 25 mrt. | 20:00 | De Eng sporthal (D) (Dodewaard) veld 1 | ||||
SVI VR4 | FC Horst VR1 | 25 mrt. | 21:30 | Landstede | ||||
ASC '62 2 | SVI 2 | 28 mrt. | 20:00 | veld F | 2 | 8 | ||
asv Dronten JO14-4 | SVI, JO14-2JM | 30 mrt. | 11:00 | veld 1 | A | B | ||
EFC '58 5 | SVI 6 | 30 mrt. | 12:30 | veld 2 | K-4 | K-9 | ||
SEH MO15-2 (9-tal) | SVI MO15-1 | 30 mrt. | 12:30 | veld 2 | ||||
Nieuwleusen SV 9 | SVI 8 | 30 mrt. | 14:30 | KRFBL | ||||
USV JO19-1 | SVI JO19-2 | 30 mrt. | 14:30 | veld 2 | ||||
SVI 5 | Go Ahead Kampen 6 | 30 mrt. | 15:00 | veld 3 | 5 - Kleedkamer 5 | 7 - Kleedkamer 7 | ||
SV Putten VR1 | SVI VR4 | 5 apr. | 20:00 | Meeuwen de (Putten) veld 1 | ||||
SVI JO14-4JM | ZAC JO14-3JM | 6 apr. | 08:30 | veld 2 | ||||
SVI JO14-1JM | IJVV JO14-1 | 6 apr. | 08:30 | hoofdveld | ||||
WVF JO15-4 | SVI JO15-2 | 6 apr. | 08:30 | veld 2 | ||||
SC Genemuiden JO13-5 | SVI JO13-3JM | 6 apr. | 09:00 | veld 3 | ||||
CSV'28 JO14-4 | SVI JO14-3 | 6 apr. | 09:30 | veld 5 | ||||
SEH JO13-1 | SVI JO13-1JM | 6 apr. | 10:10 | veld 1 | ||||
SVI JO18-1 | CSV'28 JO18-1 | 6 apr. | 10:15 | veld 2 | ||||
SVI, JO14-2JM | Lelystad '67 JO14-2 | 6 apr. | 10:15 | veld 4 | ||||
SVI MO15-1 | SEH MO15-2 (9-tal) | 6 apr. | 10:15 | veld 3 | ||||
SVI, JO15-1JM | ZAC JO15-1JM | 6 apr. | 10:15 | hoofdveld | ||||
ZAC JO13-2JM | SVI JO13-2JM | 6 apr. | 10:15 | Veld 5 | ||||
SVI MO20-1 (9-tal) | Heerde MO20-1 | 6 apr. | 10:30 | veld 1 | 1 - Kleedkamer 1 (dames) | 2 - Kleedkamer 2 (dames) | ||
Batavia '90 JO16-1 | SVI JO16-1JM | 6 apr. | 10:30 | veld 1 - Kunstgras | ||||
WVF MO17-2 | SVI MO17-1 | 6 apr. | 10:40 | veld 1-Storica | ||||
Urk JO19-3 | SVI JO19-3JM | 6 apr. | 11:30 | veld 10 | ||||
HTC JO19-1 | SVI JO19-2 | 6 apr. | 12:00 | veld 1 | ||||
SVI 2 | S.V. Losser 2 | 6 apr. | 12:15 | hoofdveld | ||||
SVI 7 | ASC '62 8 | 6 apr. | 12:30 | veld 3 | ||||
SVI VR1 | VSCO '61 VR1 | 6 apr. | 12:30 | veld 4 | ||||
SVI JO19-1 | Epe JO19-1 | 6 apr. | 12:30 | veld 2 | ||||
SVI JO17-4JM | SC Emmeloord JO17-2 | 6 apr. | 12:30 | veld 1 | ||||
csv Apeldoorn O23-1 | SVI O23-1 | 6 apr. | 12:30 | veld 7- | ||||
F.C. Ommen JO19-3 | SVI JO19-5 | 6 apr. | 12:30 | veld 5 | ||||
SJO FC Dalfsen JO17-2 | SVI JO17-2 | 6 apr. | 12:30 | veld D |