• Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdVeldKleedk. ThuisKleedk. Uit
    1e1e10 aug.20:00hoofdveld--
    O14-1O15-115 aug.09:30Hoofdveld1211
    SVI JO19-2Be Quick JO19-215 aug.11:30hoofdveld--
    SVI 2SVI 215 aug.12:00Veld 28-
    SVI 1Alcides 115 aug.14:30Hoofdveld1211
    SVI 1DOS Kampen 118 aug.20:00Hoofdveld1211
    sc Rouveen 2vv SVI 218 aug.20:00
    O14-1WVF O14-122 aug.09:30Hoofdveld1211
    O12-1sv Hatto Heim O12-122 aug.09:30Veld 289
    O11-1Be Quick'28 O11-122 aug.09:30Veld 264
    sv Nieuwleusen O15-1vv SVI O15-122 aug.10:00
    O13-4CSV MO13-122 aug.10:45Hoofdveld1 Dames2 Dames
    O10-1FC Meppel O10-122 aug.11:00Veld 263
    CSV'28 O14-2SVI O14-222 aug.11:00
    O13-1VVOG 13-122 aug.12:15veld 289
    vv Hattem 2vv SVI 222 aug.12:30
    JO15-2CSV JO15-422 aug.12:30hoofdveld--
    KHC Kampen 1vv SVI 122 aug.14:30
    3Hatto Heim 222 aug.14:30Veld 289
    O19-1St. FC Meppel/Alcides O19-122 aug.14:30Hoofdveld1211
    Heino O15-1SVI O14-125 aug.18:30
    vv SVI 1Be Quick'28 125 aug.20:00Hoofdveld1211
    vv Heino 2vv SVI 225 aug.20:15
    SVI JO15-1CSV'28 JO15-227 aug.19:00veld 3--
    WVF JO14-5SVI JO14-429 aug.08:30veld 4
    O10-1sv Hatto Heim O10-129 aug.08:30Veld 1A63
    SVI JO11-1Diepenveen JO11-129 aug.08:30veld 3--
    SVI JO13-2SJO JCO JO13-1G29 aug.08:45veld 2
    Nunspeet JO15-3SVI JO15-4G29 aug.08:45veld 4
    SJO FC Dalfsen JO13-1SVI JO13-129 aug.09:00veld C
    ZAC JO15-1SVI JO15-229 aug.09:00veld 2-ZAC veld 2
    SVI JO14-3SJO FC Dalfsen JO14-329 aug.09:30veld 4
    O12-1FC Meppel 012-129 aug.09:45Veld 1A63
    SVI JO14-1ZAC JO14-1G29 aug.10:00hoofdveld
    SVI JO15-3Sc. Overwetering JO15-2G29 aug.10:00veld 3
    JVC Dedemsvaart JO14-1SVI JO14-229 aug.10:00veld 5
    Gramsbergen JO13-2GSVI JO13-329 aug.10:15veld 1
    SVI JO15-1Lemelerveld JO15-129 aug.10:30veld 2
    Nunspeet MO17-1SVI MO17-129 aug.10:30veld 4
    SVI O14-1Epe O14-129 aug.10:30Veld 2--
    ZVV '56 JO13-1SVI JO13-4G29 aug.11:00veld 1
    SVI JO17-3Diepenveen JO17-129 aug.11:15veld 4
    SVI JO17-5ZAC JO17-329 aug.11:30veld 3
    SJO JCHW JO17-1SVI JO17-229 aug.11:30veld 1
    Hatto Heim JO19-3SVI JO19-429 aug.11:45veld 3-Hatto H
    VSW 3SVI 529 aug.12:00veld 2
    SVI JO17-1Achilles '12 JO17-129 aug.12:15hoofdveld
    SVI VR1ZAC VR229 aug.12:30veld 2
    SVI JO19-2Sc. Overwetering JO19-129 aug.12:30veld 1
    ASC '62 2SVI 229 aug.12:30veld C1314
    CSV'28 JO19-1SVI JO19-129 aug.12:30veld 1
    SVI 11WZC Wapenveld 529 aug.13:00veld 4
    EDON 3SVI 829 aug.13:00veld 1
    SVI JO17-4SJO FC Dalfsen JO17-529 aug.13:15veld 3
    SVI 10ASC '62 729 aug.14:30veld 1
    SVI 7HTC 729 aug.14:30veld 2
    FC Horst JO19-2SVI JO19-329 aug.14:30veld 2
    Rohda Raalte JO19-3SVI JO19-529 aug.14:30veld 3
    HFC Storica 2SVI 629 aug.14:30veld 1-Storica
    SVIEnter Vooruit29 aug.15:00hoofdveld
    SVI 4EDON 229 aug.15:00veld 3
    SVI 9VSW 429 aug.15:00veld 4
    Berkum 3SVI 329 aug.16:15veld 1
    SVI VR4Exstudiantes Zwolle VR231 aug.19:00Landstede
    VSCO '61 2SVI 631 aug.19:30Huiken 't (Elburg) veld 1
    SVI VR1ASVD VR131 aug.20:00Landstede
    SVI 5/ G. van Oene Bestratingensc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 131 aug.21:00Landstede
    SVI 3Exstudiantes Zwolle 531 aug.22:00Landstede
    WHC O15-1SVI O14-11 sep.18:30
    HHC Hardenberg VR1SVI VR31 sep.19:30De Slag, veld 1